Atik Elektronik Panasonic Servisi - 0216 455 84 16

Atik Elektronik Ataşehir Panasonic Servisi

Atik Elektronik Panasonic İstanbul Ataşehir servisi olarak,

 • Panasonic HD ve Full HD Plazma televizyonlar,
 • Panasonic LCD TV ve monitör,
 • Panasonic LED TV ve Projeksiyon
 • Panasonic Ev sinema sistemleri
 • Panasonic DVD ürünleri
 • Panasonic HD kamera
 • Panasonic Laptop ve Bilgisayar
 • Panasonic Beyaz eşyalarınızda

karşılaşabileceğiniz sorunları çözmek ve sizlere Panasonic Teknik Servisi olarak hizmet etmekteyiz.

TV yada televizyonlar, bir vericiden elektromanyetik dalga şeklinde yayınlanan ses ve görüntülerin, hoparlörlü ve ekranlı elektronik alıcılar vasıtasıyla tekrardan ses ve görüntüye çevirmesini sağlayan haberleşme sistemidir.

Atik Elektronik Panasonic Teknik Servisi, Panasonic HD ve Full HD plazma televizyonlar, Panasonic LCD TV ve monitör, Panasonic LED TV ve projeksiyon, Panasonic Ev sinema sistemleri, Panasonic DVD ürünleri, Panasonic HD kamera ve Panasonic beyaz eşyalarınızda karşınıza çıkabilecek her türlü Panasonic teknik servis ihtiyacını gidermek için çalışmaktayız. 

Panasonic HD ve Full HD plazma televizyonlar, Panasonic LCD TV ve monitör, Panasonic LED TV, projeksiyon ve ev sinema sistemlerinin çalışma işlevinde fark ettiğiniz en ufak bir sorunun arkasında mutlaka yetkili teknik servis hizmeti almanız gereken bir teknik sorun bulunmaktadır. Bu durumlarda mutlaka bir Panasonic yetkili teknik servisi ile iletişime geçmelisiniz. Biz Atik Elektronik Panasonic servisi olarak, servis çağırmadan önce;

 • Evinizin otomat sigortalarını
 • Panasonic televizyonunuzun yada Panasonic beyaz eşyanızın fişinin takılı olduğu prizi ve uzatma kablolarını,
 • Panasonic televizyonunuza yada Panasonic beyaz eşyanıza gelen elektrik bağlantısını

Kontrol etmenizi şiddetle önermekteyiz. Panasonic televizyonunuzla ilgili karşınıza çıkabilecek arıza, dikkate alınmadığı takdirde sizin için daha ekonomik olmayan durumlarla karşılamanıza yol açabilir. Lütfen bunları dikkate alınız ve mutlaka Panasonic yetkili teknik servisine başvurunuz. Özellikle Elektrik bağlantısıyla ilgili sıkıntılar kesinlikle göz ardı edilmemelidir. Televizyonunuzun bakımına da önem vermelisiniz. Televizyonunuzu temizlerken sulu bezler kullanmamalısınız. Televizyonunuzun üzerine örtü ve benzeri eşyalar konulmamalıdır. Bu televizyonunuzun fanını etkilediğinden ısınmasına sebep olacaktır. Atik Elektronik, Panasonic televizyonunuz için bakım, onarım, tamir, teknik arızalar, parça değişimi ve servis hizmetleri sunmaktadır. Atik Elektronik Panasonic İstanbul Ataşehir Servisi, profesyonel çalışan uzman ekibiyle, İstanbul'un her bölgesinde 7 gün 24 saat kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır. 

Atik Elektronik Panasonic İstanbul Ataşehir Servisi, kaliteli bir yaşam diler.

İstanbul Anadolu yakası, Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Beykoz, Bostancı, Küçükbakkalköy, Kayışdağı, Göztepe, İçerenköy, Maltepe, Samandıra, Sarıgazi, Sancaktepe, Sultanbeyli, Kartal, Cevizli, Pendik, Tuzla, Acarkent, Kavacık, Altunizade, Acıbadem, Çengelköy, Beylerbeyi ilçe ve semtlerinde,

İstanbul Avrupa yakası, Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Sarıyer, Etiler, Akatlar, Fulya, Bayrampaşa, Güngören, Merter, Yenikapı, Eminönü, Karaköy, Sirkeci, Taksim, Beyoğlu, Eyüp, Emirgan, Levent, Maslak, Bakırköy ilçe ve semtlerinde teknik servis ve montaj hizmeti vermekteyiz. 0216 455 84 16 ve 0216 455 84 17 telefon numaralarıyla servis talep edebilirsiniz.

Değerli müşterilerimiz,

Atik Elektronik olarak, 1986 yılında elektronik cihazların bakım – onarım ve servislik hizmeti vermek üzere İstanbul Sirkeci'de faaliyete başlamış bulunmaktayız. 1992 yılında Elektronik cihazların bakım-onarım ve servislik hizmetlerine, Elektronik cihazların satışını da başlamış bulunmaktayız. Artık hem satış hem de satış sonrası hizmet alanında müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Devamı...