Atik Elektronik Arçelik Servisi - 0216 455 84 16

Atik Elektronik Ataşehir Arçelik Servisi

Acıbadem Arçelik Servisi Dudullu Arçelik Servisi Küçükyalı Arçelik Servisi
Altunizade Arçelik Servisi Erenköy Arçelik Servisi Maltepe Arçelik Servisi
Atakent Arçelik Servisi Göztepe Arçelik Servisi Samandıra Arçelik Servisi
Ataşehir Arçelik Servisi İçerenköy Arçelik Servisi Sancaktepe Arçelik Servisi
Beykoz Arçelik Servisi Kadıköy Arçelik Servisi Suadiye Arçelik Servisi
Bostancı Arçelik Servisi Kayışdağı Arçelik Servisi Ümraniye Arçelik Servisi
Çekmeköy Arçelik Servisi Küçükbakkalköy Arçelik Servisi Üsküdar Arçelik Servisi


Atik Elektronik Arçelik İstanbul Ataşehir servisi olarak,

 • Arçelik HD ve Full HD Plazma televizyonlar,
 • Arçelik LCD TV ve monitör,
 • Arçelik LED TV ve Projeksiyon
 • Arçelik Ev sinema sistemleri
 • Arçelik DVD ürünleri
 • Arçelik HD kamera
 • Arçelik Laptop ve Bilgisayar
 • Arçelik Beyaz eşyalarınızda

karşılaşabileceğiniz sorunları çözmek ve sizlere Arçelik Teknik Servisi olarak hizmet etmekteyiz.

TV yada televizyonlar, bir vericiden elektromanyetik dalga şeklinde yayınlanan ses ve görüntülerin, hoparlörlü ve ekranlı elektronik alıcılar vasıtasıyla tekrardan ses ve görüntüye çevirmesini sağlayan haberleşme sistemidir.

Atik Elektronik Arçelik Teknik Servisi, Arçelik HD ve Full HD plazma televizyonlar, Arçelik LCD TV ve monitör, Arçelik LED TV ve projeksiyon, Arçelik Ev sinema sistemleri, Arçelik DVD ürünleri, Arçelik HD kamera ve Arçelik buzdolabı, Arçelik çamaşır makinesi, Arçelik bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalarınızda karşınıza çıkabilecek her türlü Arçelik teknik servis ihtiyacını gidermek için çalışmaktayız. 

Arçelik HD ve Full HD plazma televizyonlar, Arçelik LCD TV ve monitör, Arçelik LED TV, projeksiyon ve ev sinema sistemlerinin çalışma işlevinde fark ettiğiniz en ufak bir sorunun arkasında mutlaka yetkili teknik servis hizmeti almanız gereken bir teknik sorun bulunmaktadır. Bu durumlarda mutlaka bir Arçelik yetkili teknik servisi ile iletişime geçmelisiniz. Biz Atik Elektronik Arçelik servisi olarak, servis çağırmadan önce;

 • Evinizin otomat sigortalarını
 • Arçelik televizyonunuzun yada Arçelik beyaz eşyanızın fişinin takılı olduğu prizi ve uzatma kablolarını,
 • Arçelik televizyonunuza yada Arçelik beyaz eşyanıza gelen elektrik bağlantısını

Kontrol etmenizi şiddetle önermekteyiz. Arçelik televizyonunuzla ilgili karşınıza çıkabilecek arıza, dikkate alınmadığı takdirde sizin için daha ekonomik olmayan durumlarla karşılamanıza yol açabilir. Lütfen bunları dikkate alınız ve mutlaka Arçelik yetkili teknik servisine başvurunuz. Özellikle Elektrik bağlantısıyla ilgili sıkıntılar kesinlikle göz ardı edilmemelidir. Televizyonunuzun bakımına da önem vermelisiniz. Televizyonunuzu temizlerken sulu bezler kullanmamalısınız. Televizyonunuzun üzerine örtü ve benzeri eşyalar konulmamalıdır. Bu televizyonunuzun fanını etkilediğinden ısınmasına sebep olacaktır. Atik Elektronik, Arçelik televizyonunuz için bakım, onarım, tamir, teknik arızalar, parça değişimi ve servis hizmetleri sunmaktadır. Atik Elektronik Arçelik İstanbul Ataşehir Servisi, profesyonel çalışan uzman ekibiyle, İstanbul'un her bölgesinde 7 gün 24 saat kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır. 

Atik Elektronik Arçelik İstanbul Ataşehir Servisi, kaliteli bir yaşam diler.

İstanbul Anadolu yakası, Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Beykoz, Bostancı, Küçükbakkalköy, Kayışdağı, Göztepe, İçerenköy, Maltepe, Samandıra, Sarıgazi, Sancaktepe, Sultanbeyli, Kartal, Cevizli, Pendik, Tuzla, Acarkent, Kavacık, Altunizade, Acıbadem, Çengelköy, Beylerbeyi ilçe ve semtlerinde,

İstanbul Avrupa yakası, Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Sarıyer, Etiler, Akatlar, Fulya, Bayrampaşa, Güngören, Merter, Yenikapı, Eminönü, Karaköy, Sirkeci, Taksim, Beyoğlu, Eyüp, Emirgan, Levent, Maslak, Bakırköy ilçe ve semtlerinde teknik servis ve montaj hizmeti vermekteyiz. 0216 455 84 16 ve 0216 455 84 17 telefon numaralarıyla servis talep edebilirsiniz.

 

Değerli müşterilerimiz,

Atik Elektronik olarak, 1986 yılında elektronik cihazların bakım – onarım ve servislik hizmeti vermek üzere İstanbul Sirkeci'de faaliyete başlamış bulunmaktayız. 1992 yılında Elektronik cihazların bakım-onarım ve servislik hizmetlerine, Elektronik cihazların satışını da başlamış bulunmaktayız. Artık hem satış hem de satış sonrası hizmet alanında müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Devamı...