Atik Elektronik Samsung Servisi - 0216 455 84 16

Atik Elektronik Ataşehir Samsung Servisi

Acıbadem Samsung Servisi Dudullu Samsung Servisi Küçükyalı Samsung Servisi
Altunizade Samsung Servisi Erenköy Samsung Servisi Maltepe Samsung Servisi
Atakent Samsung Servisi Göztepe Samsung Servisi Samandıra Samsung Servisi
Ataşehir Samsung Servisi İçerenköy Samsung Servisi Sancaktepe Samsung Servisi
Beykoz Samsung Servisi Kadıköy Samsung Servisi Suadiye Samsung Servisi
Bostancı Samsung Servisi Kayışdağı Samsung Servisi Ümraniye Samsung Servisi
Çekmeköy Samsung Servisi Küçükbakkalköy Samsung Servisi Üsküdar Samsung Servisi


Atik Elektronik Samsung İstanbul Ataşehir servisi olarak,

 • Samsung HD ve Full HD Plazma televizyonlar,
 • Samsung LCD TV ve monitör,
 • Samsung LED TV ve Projeksiyon
 • Samsung Ev sinema sistemleri
 • Samsung DVD ürünleri
 • Samsung HD kamera
 • Samsung Laptop ve Bilgisayar
 • Samsung Beyaz eşyalarınızda

karşılaşabileceğiniz sorunları çözmek ve sizlere Samsung Teknik Servisi olarak hizmet etmekteyiz.

TV yada televizyonlar, bir vericiden elektromanyetik dalga şeklinde yayınlanan ses ve görüntülerin, hoparlörlü ve ekranlı elektronik alıcılar vasıtasıyla tekrardan ses ve görüntüye çevirmesini sağlayan haberleşme sistemidir.

Atik Elektronik Samsung Teknik Servisi, Samsung HD ve Full HD plazma televizyonlar, Samsung LCD TV ve monitör, Samsung LED TV ve projeksiyon, Samsung Ev sinema sistemleri, Samsung DVD ürünleri, Samsung HD kamera ve Samsung beyaz eşyalarınızda karşınıza çıkabilecek her türlü Samsung teknik servis ihtiyacını gidermek için çalışmaktayız. 

Samsung HD ve Full HD plazma televizyonlar, Samsung LCD TV ve monitör, Samsung LED TV, projeksiyon ve ev sinema sistemlerinin çalışma işlevinde fark ettiğiniz en ufak bir sorunun arkasında mutlaka yetkili teknik servis hizmeti almanız gereken bir teknik sorun bulunmaktadır. Bu durumlarda mutlaka bir Samsung yetkili teknik servisi ile iletişime geçmelisiniz. Biz Atik Elektronik Samsung servisi olarak, servis çağırmadan önce;

 • Evinizin otomat sigortalarını
 • Samsung televizyonunuzun yada Samsung beyaz eşyanızın fişinin takılı olduğu prizi ve uzatma kablolarını,
 • Samsung televizyonunuza yada Samsung beyaz eşyanıza gelen elektrik bağlantısını

Kontrol etmenizi şiddetle önermekteyiz. Samsung televizyonunuzla ilgili karşınıza çıkabilecek arıza, dikkate alınmadığı takdirde sizin için daha ekonomik olmayan durumlarla karşılamanıza yol açabilir. Lütfen bunları dikkate alınız ve mutlaka Samsung yetkili teknik servisine başvurunuz. Özellikle Elektrik bağlantısıyla ilgili sıkıntılar kesinlikle göz ardı edilmemelidir. Televizyonunuzun bakımına da önem vermelisiniz. Televizyonunuzu temizlerken sulu bezler kullanmamalısınız. Televizyonunuzun üzerine örtü ve benzeri eşyalar konulmamalıdır. Bu televizyonunuzun fanını etkilediğinden ısınmasına sebep olacaktır. Atik Elektronik, Samsung televizyonunuz için bakım, onarım, tamir, teknik arızalar, parça değişimi ve servis hizmetleri sunmaktadır. Atik Elektronik Samsung İstanbul Ataşehir Servisi, profesyonel çalışan uzman ekibiyle, İstanbul'un her bölgesinde 7 gün 24 saat kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır. 

Atik Elektronik Samsung İstanbul Ataşehir Servisi, kaliteli bir yaşam diler.

İstanbul Anadolu yakası, Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Beykoz, Bostancı, Küçükbakkalköy, Kayışdağı, Göztepe, İçerenköy, Maltepe, Samandıra, Sarıgazi, Sancaktepe, Sultanbeyli, Kartal, Cevizli, Pendik, Tuzla, Acarkent, Kavacık, Altunizade, Acıbadem, Çengelköy, Beylerbeyi ilçe ve semtlerinde,

İstanbul Avrupa yakası, Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Sarıyer, Etiler, Akatlar, Fulya, Bayrampaşa, Güngören, Merter, Yenikapı, Eminönü, Karaköy, Sirkeci, Taksim, Beyoğlu, Eyüp, Emirgan, Levent, Maslak, Bakırköy ilçe ve semtlerinde teknik servis ve montaj hizmeti vermekteyiz. 0216 455 84 16 ve 0216 455 84 17 telefon numaralarıyla servis talep edebilirsiniz.

Değerli müşterilerimiz,

Atik Elektronik olarak, 1986 yılında elektronik cihazların bakım – onarım ve servislik hizmeti vermek üzere İstanbul Sirkeci'de faaliyete başlamış bulunmaktayız. 1992 yılında Elektronik cihazların bakım-onarım ve servislik hizmetlerine, Elektronik cihazların satışını da başlamış bulunmaktayız. Artık hem satış hem de satış sonrası hizmet alanında müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Devamı...