Atik Elektronik Philips Servisi - 0216 455 84 16

Atik Elektronik Ataşehir Philips Servisi

Acıbadem Philips Servisi Dudullu Philips Servisi Küçükyalı Philips Servisi
Altunizade Philips Servisi Erenköy Philips Servisi Maltepe Philips Servisi
Atakent Philips Servisi Göztepe Philips Servisi Samandıra Philips Servisi
Ataşehir Philips Servisi İçerenköy Philips Servisi Sancaktepe Philips Servisi
Beykoz Philips Servisi Kadıköy Philips Servisi Suadiye Philips Servisi
Bostancı Philips Servisi Kayışdağı Philips Servisi Ümraniye Philips Servisi
Çekmeköy Philips Servisi Küçükbakkalköy Philips Servisi Üsküdar Philips Servisi


Atik Elektronik Philips İstanbul Ataşehir servisi olarak,

 • Philips HD ve Full HD Plazma televizyonlar,
 • Philips LCD TV ve monitör,
 • Philips LED TV ve Projeksiyon
 • Philips Ev sinema sistemleri
 • Philips DVD ürünleri
 • Philips HD kamera
 • Philips Laptop ve Bilgisayar
 • Philips Beyaz eşyalarınızda

karşılaşabileceğiniz sorunları çözmek ve sizlere Philips Teknik Servisi olarak hizmet etmekteyiz.

TV yada televizyonlar, bir vericiden elektromanyetik dalga şeklinde yayınlanan ses ve görüntülerin, hoparlörlü ve ekranlı elektronik alıcılar vasıtasıyla tekrardan ses ve görüntüye çevirmesini sağlayan haberleşme sistemidir.

Atik Elektronik Philips Teknik Servisi, Philips HD ve Full HD plazma televizyonlar, Philips LCD TV ve monitör, Philips LED TV ve projeksiyon, Philips Ev sinema sistemleri, Philips DVD ürünleri, Philips HD kamera ve Philips buzdolapları ve beyaz eşyalarınızda karşınıza çıkabilecek her türlü Philips teknik servis ihtiyacını gidermek için çalışmaktayız. 

Philips HD ve Full HD plazma televizyonlar, Philips LCD TV ve monitör, Philips LED TV, projeksiyon ve ev sinema sistemlerinin çalışma işlevinde fark ettiğiniz en ufak bir sorunun arkasında mutlaka yetkili teknik servis hizmeti almanız gereken bir teknik sorun bulunmaktadır. Bu durumlarda mutlaka bir Philips yetkili teknik servisi ile iletişime geçmelisiniz. Biz Atik Elektronik Philips servisi olarak, servis çağırmadan önce;

 • Evinizin otomat sigortalarını
 • Philips televizyonunuzun yada Philips beyaz eşyanızın fişinin takılı olduğu prizi ve uzatma kablolarını,
 • Philips televizyonunuza yada Philips beyaz eşyanıza gelen elektrik bağlantısını

Kontrol etmenizi şiddetle önermekteyiz. Philips televizyonunuzla ilgili karşınıza çıkabilecek arıza, dikkate alınmadığı takdirde sizin için daha ekonomik olmayan durumlarla karşılamanıza yol açabilir. Lütfen bunları dikkate alınız ve mutlaka Philips yetkili teknik servisine başvurunuz. Özellikle Elektrik bağlantısıyla ilgili sıkıntılar kesinlikle göz ardı edilmemelidir. Televizyonunuzun bakımına da önem vermelisiniz. Televizyonunuzu temizlerken sulu bezler kullanmamalısınız. Televizyonunuzun üzerine örtü ve benzeri eşyalar konulmamalıdır. Bu televizyonunuzun fanını etkilediğinden ısınmasına sebep olacaktır. Atik Elektronik, Philips televizyonunuz için bakım, onarım, tamir, teknik arızalar, parça değişimi ve servis hizmetleri sunmaktadır. Atik Elektronik Philips İstanbul Ataşehir Servisi, profesyonel çalışan uzman ekibiyle, İstanbul'un her bölgesinde 7 gün 24 saat kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır. 

Atik Elektronik Philips İstanbul Ataşehir Servisi, kaliteli bir yaşam diler.

İstanbul Anadolu yakası, Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Beykoz, Bostancı, Küçükbakkalköy, Kayışdağı, Göztepe, İçerenköy, Maltepe, Samandıra, Sarıgazi, Sancaktepe, Sultanbeyli, Kartal, Cevizli, Pendik, Tuzla, Acarkent, Kavacık, Altunizade, Acıbadem, Çengelköy, Beylerbeyi ilçe ve semtlerinde,

İstanbul Avrupa yakası, Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Sarıyer, Etiler, Akatlar, Fulya, Bayrampaşa, Güngören, Merter, Yenikapı, Eminönü, Karaköy, Sirkeci, Taksim, Beyoğlu, Eyüp, Emirgan, Levent, Maslak, Bakırköy ilçe ve semtlerinde teknik servis ve montaj hizmeti vermekteyiz. 0216 455 84 16 ve 0216 455 84 17 telefon numaralarıyla servis talep edebilirsiniz.

Değerli müşterilerimiz,

Atik Elektronik olarak, 1986 yılında elektronik cihazların bakım – onarım ve servislik hizmeti vermek üzere İstanbul Sirkeci'de faaliyete başlamış bulunmaktayız. 1992 yılında Elektronik cihazların bakım-onarım ve servislik hizmetlerine, Elektronik cihazların satışını da başlamış bulunmaktayız. Artık hem satış hem de satış sonrası hizmet alanında müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Devamı...