Atik Elektronik LG Servisi - 0216 455 84 16

Atik Elektronik Ataşehir LG Servisi

Acıbadem LG Servisi Dudullu LG Servisi Küçükyalı LG Servisi
Altunizade LG Servisi Erenköy LG Servisi Maltepe LG Servisi
Atakent LG Servisi Göztepe LG Servisi Samandıra LG Servisi
Ataşehir LG Servisi İçerenköy LG Servisi Sancaktepe LG Servisi
Beykoz LG Servisi Kadıköy LG Servisi Suadiye LG Servisi
Bostancı LG Servisi Kayışdağı LG Servisi Ümraniye LG Servisi
Çekmeköy LG Servisi Küçükbakkalköy LG Servisi Üsküdar LG Servisi


Atik Elektronik LG İstanbul Ataşehir servisi olarak,

 • LG HD ve Full HD Plazma televizyonlar,
 • LG LCD TV ve monitör,
 • LG LED TV ve Projeksiyon
 • LG Ev sinema sistemleri
 • LG DVD ürünleri
 • LG HD kamera
 • LG Laptop ve Bilgisayar
 • LG Beyaz eşyalarınızda

karşılaşabileceğiniz sorunları çözmek ve sizlere LG Teknik Servisi olarak hizmet etmekteyiz.

TV yada televizyonlar, bir vericiden elektromanyetik dalga şeklinde yayınlanan ses ve görüntülerin, hoparlörlü ve ekranlı elektronik alıcılar vasıtasıyla tekrardan ses ve görüntüye çevirmesini sağlayan haberleşme sistemidir.

Atik Elektronik LG Teknik Servisi, LG HD ve Full HD plazma televizyonlar, LG LCD TV ve monitör, LG LED TV ve projeksiyon, LG Ev sinema sistemleri, LG DVD ürünleri, LG HD kamera ve LG buzdolabı, LG çamaşır makinesi, LG bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalarınızda karşınıza çıkabilecek her türlü LG teknik servis ihtiyacını gidermek için çalışmaktayız. 

LG HD ve Full HD plazma televizyonlar, LG LCD TV ve monitör, LG LED TV, projeksiyon ve ev sinema sistemlerinin çalışma işlevinde fark ettiğiniz en ufak bir sorunun arkasında mutlaka yetkili teknik servis hizmeti almanız gereken bir teknik sorun bulunmaktadır. Bu durumlarda mutlaka bir LG yetkili teknik servisi ile iletişime geçmelisiniz. Biz Atik Elektronik LG servisi olarak, servis çağırmadan önce;

 • Evinizin otomat sigortalarını
 • LG televizyonunuzun yada LG beyaz eşyanızın fişinin takılı olduğu prizi ve uzatma kablolarını,
 • LG televizyonunuza yada LG beyaz eşyanıza gelen elektrik bağlantısını

Kontrol etmenizi şiddetle önermekteyiz. LG televizyonunuzla ilgili karşınıza çıkabilecek arıza, dikkate alınmadığı takdirde sizin için daha ekonomik olmayan durumlarla karşılamanıza yol açabilir. Lütfen bunları dikkate alınız ve mutlaka LG yetkili teknik servisine başvurunuz. Özellikle Elektrik bağlantısıyla ilgili sıkıntılar kesinlikle göz ardı edilmemelidir. Televizyonunuzun bakımına da önem vermelisiniz. Televizyonunuzu temizlerken sulu bezler kullanmamalısınız. Televizyonunuzun üzerine örtü ve benzeri eşyalar konulmamalıdır. Bu televizyonunuzun fanını etkilediğinden ısınmasına sebep olacaktır. Atik Elektronik, LG televizyonunuz için bakım, onarım, tamir, teknik arızalar, parça değişimi ve servis hizmetleri sunmaktadır. Atik Elektronik LG İstanbul Ataşehir Servisi, profesyonel çalışan uzman ekibiyle, İstanbul'un her bölgesinde 7 gün 24 saat kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır. 

Atik Elektronik LG İstanbul Ataşehir Servisi, kaliteli bir yaşam diler.

İstanbul Anadolu yakası, Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Beykoz, Bostancı, Küçükbakkalköy, Kayışdağı, Göztepe, İçerenköy, Maltepe, Samandıra, Sarıgazi, Sancaktepe, Sultanbeyli, Kartal, Cevizli, Pendik, Tuzla, Acarkent, Kavacık, Altunizade, Acıbadem, Çengelköy, Beylerbeyi ilçe ve semtlerinde,

İstanbul Avrupa yakası, Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Sarıyer, Etiler, Akatlar, Fulya, Bayrampaşa, Güngören, Merter, Yenikapı, Eminönü, Karaköy, Sirkeci, Taksim, Beyoğlu, Eyüp, Emirgan, Levent, Maslak, Bakırköy ilçe ve semtlerinde teknik servis ve montaj hizmeti vermekteyiz. 0216 455 84 16 ve 0216 455 84 17 telefon numaralarıyla servis talep edebilirsiniz.

Değerli müşterilerimiz,

Atik Elektronik olarak, 1986 yılında elektronik cihazların bakım – onarım ve servislik hizmeti vermek üzere İstanbul Sirkeci'de faaliyete başlamış bulunmaktayız. 1992 yılında Elektronik cihazların bakım-onarım ve servislik hizmetlerine, Elektronik cihazların satışını da başlamış bulunmaktayız. Artık hem satış hem de satış sonrası hizmet alanında müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Devamı...