Atik Elektronik Sony Servisi - 0216 455 84 16

Atik Elektronik Ataşehir Sony Servisi

Atik Elektronik Sony İstanbul Ataşehir servisi olarak,

 • Sony HD ve Full HD Plazma televizyonlar,
 • Sony LCD TV ve monitör,
 • Sony LED TV ve Projeksiyon
 • Sony Ev sinema sistemleri
 • Sony DVD ürünleri
 • Sony HD kamera
 • Sony Laptop ve Bilgisayar
 • Sony Beyaz eşyalarınızda

karşılaşabileceğiniz sorunları çözmek ve sizlere Sony Teknik Servisi olarak hizmet etmekteyiz.

TV yada televizyonlar, bir vericiden elektromanyetik dalga şeklinde yayınlanan ses ve görüntülerin, hoparlörlü ve ekranlı elektronik alıcılar vasıtasıyla tekrardan ses ve görüntüye çevirmesini sağlayan haberleşme sistemidir.

Atik Elektronik Sony Teknik Servisi, Sony HD ve Full HD plazma televizyonlar, Sony LCD TV ve monitör, Sony LED TV ve projeksiyon, Sony Ev sinema sistemleri, Sony DVD ürünleri, Sony HD kamera ve Sony beyaz eşyalarınızda karşınıza çıkabilecek her türlü Sony teknik servis ihtiyacını gidermek için çalışmaktayız. 

Sony HD ve Full HD plazma televizyonlar, Sony LCD TV ve monitör, Sony LED TV, projeksiyon ve ev sinema sistemlerinin çalışma işlevinde fark ettiğiniz en ufak bir sorunun arkasında mutlaka yetkili teknik servis hizmeti almanız gereken bir teknik sorun bulunmaktadır. Bu durumlarda mutlaka bir Sony yetkili teknik servisi ile iletişime geçmelisiniz. Biz Atik Elektronik Sony servisi olarak, servis çağırmadan önce;

 • Evinizin otomat sigortalarını
 • Sony televizyonunuzun yada Sony beyaz eşyanızın fişinin takılı olduğu prizi ve uzatma kablolarını,
 • Sony televizyonunuza yada Sony beyaz eşyanıza gelen elektrik bağlantısını

Kontrol etmenizi şiddetle önermekteyiz. Sony televizyonunuzla ilgili karşınıza çıkabilecek arıza, dikkate alınmadığı takdirde sizin için daha ekonomik olmayan durumlarla karşılamanıza yol açabilir. Lütfen bunları dikkate alınız ve mutlaka Sony yetkili teknik servisine başvurunuz. Özellikle Elektrik bağlantısıyla ilgili sıkıntılar kesinlikle göz ardı edilmemelidir. Televizyonunuzun bakımına da önem vermelisiniz. Televizyonunuzu temizlerken sulu bezler kullanmamalısınız. Televizyonunuzun üzerine örtü ve benzeri eşyalar konulmamalıdır. Bu televizyonunuzun fanını etkilediğinden ısınmasına sebep olacaktır. Atik Elektronik, Sony televizyonunuz için bakım, onarım, tamir, teknik arızalar, parça değişimi ve servis hizmetleri sunmaktadır. Atik Elektronik Sony İstanbul Ataşehir Servisi, profesyonel çalışan uzman ekibiyle, İstanbul'un her bölgesinde 7 gün 24 saat kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır. 

Atik Elektronik Sony İstanbul Ataşehir Servisi, kaliteli bir yaşam diler.

İstanbul Anadolu yakası, Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Beykoz, Bostancı, Küçükbakkalköy, Kayışdağı, Göztepe, İçerenköy, Maltepe, Samandıra, Sarıgazi, Sancaktepe, Sultanbeyli, Kartal, Cevizli, Pendik, Tuzla, Acarkent, Kavacık, Altunizade, Acıbadem, Çengelköy, Beylerbeyi ilçe ve semtlerinde,

İstanbul Avrupa yakası, Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Sarıyer, Etiler, Akatlar, Fulya, Bayrampaşa, Güngören, Merter, Yenikapı, Eminönü, Karaköy, Sirkeci, Taksim, Beyoğlu, Eyüp, Emirgan, Levent, Maslak, Bakırköy ilçe ve semtlerinde teknik servis ve montaj hizmeti vermekteyiz. 0216 455 84 16 ve 0216 455 84 17 telefon numaralarıyla servis talep edebilirsiniz.

Değerli müşterilerimiz,

Atik Elektronik olarak, 1986 yılında elektronik cihazların bakım – onarım ve servislik hizmeti vermek üzere İstanbul Sirkeci'de faaliyete başlamış bulunmaktayız. 1992 yılında Elektronik cihazların bakım-onarım ve servislik hizmetlerine, Elektronik cihazların satışını da başlamış bulunmaktayız. Artık hem satış hem de satış sonrası hizmet alanında müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Devamı...